Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 08.08.2022, 14:27

Новини шкільного життя

Карантин став справжнім випробуванням для багатьох сімей. Особливо важко сьогодні багатодітним та неповним родинам, малозабезпеченим родинам.
Під час карантину звичний стан речей для дітей дуже змінився – вони сумують за своїми друзями, бо не мають можливості вільно гуляти та виходити на дитячі майданчики. На жаль, у багатьох родин не завжди є можливість забезпечити дітям повноцінні розваги, купити нові іграшки або книжки.
Саме для того, щоб подарувати трохи радості дітям, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, школа сприяла отриманню дитячих книжок – ілюстрованих казок від Нової пошти.
Було заповнено 31 анкету від учнів 2а,2б,3,4б,5,6,7 класів. Дехто вже отримав свої подарунки. Гарного настрою і міцного здоров'я!

БФ "Щаслива лапа" запрошує всіх учнів 2-6 класів долучитись до онлайн інтерактивного уроку "Гуру по догляду за тваринами",який пройде в рамках освітнього проєкту "Біоетика" 28 травня 2020 року об 14:00.

Наша мета: поглибити знання учнів з правил догляду за домашніми тваринами (собаками та котами);закріпити знання щодо поводження з безпритульними тваринами;виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Трансляція уроку відбудеться на:

- сторінці Фонду Фейсбук https://www.facebook.com/HappyPawFund/

або- на нашому YouTube-каналі https://www.youtube.com/channel/UCV8N7NiJqZJsssMT3wAjjzQ/featured

Важливо! Рекомендуємо переглядати заняття з ноутбука або комп’ютера (з планшету або телефону буде не зручно).Серед всіх активних учасників уроку буде розіграно настільну гру "Happy paw" від Благодійного Фонд «Щаслива лапа» та Purina!

Давайте проведемо карантин разом. До зустрічі!

«  Серпень 2022  »