Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.10.2018, 15:11

Батькам та особам, що їх замінюють

Шановні батьки!

Нагадуємо Вам, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту»  Ви несете повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні, в поза навчальний час та під час учнівських канікул.

Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, учням  віком до 18 років забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання влітку після 22.00 години, в осінньо-зимово-весняний період – після 21.00 години. Учням забороняється відвідувати дискотеки після вказаного часу.

Учням заборонено займатися тютюнопалінням, вживати спиртні напої, в тому числі слабоалкогольні і пиво. Криміналом є вживання і розповсюдження наркотичних засобів.

Через численні каліцтва та часті нещасні випадки на дорогах учням заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах до виповнення 14 років. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється при виповненні 16 років і при наявності водійських прав. Водіння транспорту дозволяється з 18 років при наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім учням не дозволяється купатися у водоймах. Учням  забороняється заходити і обстежувати територію нежилих приватних помешкань і будинків. Учням  заборонено проводити колективні походи і ночівлі на природі без контролю батьків.

Найбільший скарб кожної людини - її життя та здоров'я На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється лихо.

Шановні батьки!

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя.

«  Жовтень 2018  »