Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 19:56

Діяльність учнівського самоврядування

Діяльність учнівського самоврядування "ЛІДЕР" здійснюється за чітко складеними планами: засідань учнівської ради та кожного сектору. Діти, які входять до складу учнівської ради, набули вже деякого досвіду в плануванні.

Важливо ,що самостійна діяльність дітей не закінчується на проведенні конкурсів та концертів, хоч це служить розвитку відповідальності за доручену справу, а з’являються і організовуються учнями нові форми роботи, як от:

1) рейди – перевірки санітарного стану класів,
2) озеленення класних кімнат,
3) волонтерська допомога;
4)участь у благодійних акціях.
Адже діти розвиваються не тільки під час навчання ,але й в ході виконання різноманітних доручень, беручи участь у різних видах діяльності, де вчаться пізнавати життя.

Діяльність органів учнівського самоврядування є однією з важливих умов залучення учнів до громадської діяльності, для налагодження демократичних стосунків між учнями та адміністрацією школи, для активізації учнів у формуванні навчального – виховного процесу, для створення умов для розкриття творчого потенціалу учнів, сприяння їх інтелектуальному, культурному, духовному, фізичному розвитку, для захисту і реалізації прав та свобод учнівської молоді.

Коли ініціатива належить дітям, вони беруть активну участь у процесі прийняття рішень, але під керівництвом дорослих. Лише через особисту участь вони можуть розвинути власні здібності і навички, сформувати життєві цілі, самоствердитись і самореалізуватись, а допомогти їм – наше завдання, завдання всього педагогічного колективу.

«  Вересень 2019  »