Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.09.2017, 21:03

Степанівська ЗОШ № 17 Херсонської міської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Гуртки та секції

Розклад роботи гуртків та секцій.

 

Назва гуртка, секції

Керівник

Понеді-лок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ят-ниця

Субо-та

  1.  

«Господарочка»

Дворецька С.С..

 

 

 

14.20-15.05

 

 

  1.  

«Акварелька»

Олійникова М.В.

 

 

14.20-15.05

 

 

 

  1.  

«Вартові історії»

 

Тютюн М.В.

 

 

14:20

15:05

 

 

 

  1.  

«Феміда»

 

Мамренко М.А.

 

 

15:10

15:55

 

 

 

  1.  

«Школа безпеки життєдіяльності»

Дворецька С.С.

 

 

 

 

14.20-15.05

 

  1.  

«Екотайм»

 

Чигринова Г.В.

 

14.20-15.05

 

 

 

 

  1.  

«Стежками рідного краю»

 

Чигринова Г.В.

 

 

14.20-15.05

 

 

 

  1.  

Ляльковий театр

 «В гостях у казки»

 

Олійникова М.В.

 

 

 

14.20-15.05

 

 

  1.  

Вокальний естрадної пісні «Веселка»

Симинченко О.Ю.

 

14.20-15.05

 

 

 

 

  1.  

Літературний «Дотик до душі»

Дубина А.В.

 

 

14.20-15.05

 

 

 

  1.  

Декоративно-ужитковий

«Art-time» (2 клас)

 

Патріна І.С.

 

 

 

 

13.10-13.55

 

  1.  

«Що?Де?Коли?»

Симинченко О.Ю.

 

15.20-16.05

 

 

 

 

  1.  

«Етнічна культура українського народу»

 

Тимінська М.Г.

 

 

14.20-15.05

 

 

 

  1.  

«А ми тую славу збережемо» (3 клас)

 

Войнова Т.І.

 

 

 

14.00-14.45

 

 

  1.  

Філіал музичної школи № 1

Клас фортепіано

Оганова С.В.

12:30

17:30

 

12:30

17:30

 

 

12:30

17:30

 

12:30

17:30

 

  1.  

Філіал музичної школи № 1

Клас гітара

Агіров А.П.

 

12:30

18:00

 

 

 

 

08:00

13:00

 

  1.  

Філіал музичної школи № 1

Сольфеджіо

Нівіна О.В.

 

 

12.25-18.20

 

 

 

  1.  

 

«Юні бандуристи»

 

 

Загниборода

О.М.

 

13.30-14.30

17.30-18.30

 

 

13.30-17.30

 

 

  1.  

Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», секція з вільної боротьби

Іздебський О.І.

 

15:00

16:30

16:30

18:00

 

 

15:00

16:30

16:30

18:00

 

 

09:00

10:30

10:30

12:00

 

  1.  

ДЮСШ № 3, секція з вільної боротьби

Гилін О.

16:30

18:45

Великий спортивний зал

 

 

16:30

18:45

Великий спорт. зал

16:00

17:30

Великий спорт. зал

 

  1.  

 

Футбол

 

Цесько М.В.

 

 

 

15.10-15.55

 

 

  1.  

«Козацькі нащадки»

Цесько М.В.

 

15.10-16.45

 

 

 

 

  1.  

 

«Гарт»

 

Цесько М.В.

 

 

 

16.00-17.30

 

 

  1.  

 

«Юний стрілець»

 

Цесько М.В.

 

17.00-18.30

 

 

 

 

  1.  

 

«Юний моряк»

 

Давіденко О.В.

 

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

10.00

16.05

  1.  

Секція рукопашного бою

(АФК)

Рощенко В.В.

 

 

15.00-18.00

 

 

 

13.00-16.00

 

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz