Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.05.2023, 16:45

Степанівська ЗОШ № 17 Херсонської міської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому

Відповідно до наказу МОН від 16.04.18 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

На першочергове зарахування мають діти, які проживають на території Степанівської сільської ради.

Право подати документи мають тільки батьки (один з батьків).

05 05 2020 першокласники

       Шановні батьки майбутніх першокласників!!!

      Сьогодні по всій країні діють обмежувальні заходи! Розуміємо ваші хвилювання, але здоров’я наших дітей вартує більшого!

       Управлінням освіти Херсонської міської ради визначено терміни подання документів для зарахування дітей до першого класу 2021/2022 навчального року. 

       Ураховуючи регламент санітарно-епідеміологічної безпеки та продовження карантину, цьогоріч 26 квітня визначено днем початку приймання заяв від батьків дітей або осіб, які їх замінюють, про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти м. Херсон.

       Прийом сканованих копій відповідних документів про зарахування дітей триватиме з 26 квітня по 30 травня 2022 року. Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень. Медичну довідку також можна оформити та подати до закладу освіти після завершення карантину.

       Надсилати їх ви можете на електронну адресу школи school17stepanovka@ukr.net

  Просимо із розумінням поставитися до подачі документів та не забувати про заходи безпеки!

Увага !!!

Для зарахування до 1 класу батькам, або законним представникам дитини необхідно зареєструватись на сайті:

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» 

https://school.isuo.org/school/view?id=7821

в розділі «Для батьків» та заповнити заяву!!!

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером  33 – 90 -30 , або звертайтесь до чергового адміністратора школи з 9.00 до 15.00.

 

Просимо не зволікати з подачею необхідних документів.

Ми завжди раді Вам, майбутні першокласники та шановні батьки!

Відповідно до статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту” зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

Дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

– заява на ім’я директора школи;

– копія свідоцтва про народження дитини;

– медична картка встановленого зразка.

– документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 -го класу).

До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості.

         Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності підтвердження про прийом до іншого навчального закладу.

Учням, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу, надається право і створюються умови для індивідуального навчання відповідно до Положення про індивідуальне навчання, затвердженого Міністерством освіти і науки України.

У навчальному закладі створюються умови для інклюзивного навчання.

Згідно зі статтею 12 Закону України “Про охорону дитинства” батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини, її фізичний розвиток.

Відповідно до статтей 12, 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов’язані надавати об’єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п’ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об’єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров’я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов’язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження – засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров’я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного “Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”).

 

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

  • заява батьків,
  • додаток до заяви - згода на обробку персональних даних,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • особова справа учня (учениці),
  • медична картка, картка щеплень
  • характеристика учня
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz