Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 19:37

Засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

29 грудня 2016 року відбулося чергове засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу з теми: «Підвищення якості уроку через упровадження інноваційних технологій».

На зібранні виступили:

• вчитель української мови та літератури Дубина А.В. з доповіддю «Використання кросенсів на уроках предметів суспільно-гуманітарного циклу»;
  • вчитель зарубіжної літератури Петречків О.М. – «Інноваційні технології як засіб мотивації учнів до читання та формування творчого читача»;
  • вчитель основ здоров’я Павлик Ю.О. – «Концепція впровадження медіаосвіти в Україні. Використання інноваційних методів і прийомів на уроках».

У результаті обговорення було прийнято рішення, що комп'ютерні та мультимедійні технології уможливлюють модернізацію уроку, посилюють діяльнішу активність учнів, забезпечують наочність, емоційність, індивідуалізацію і диференціацію навчання.

Завдяки ІКТ удається досягти інформаційної насиченості матеріалу, збільшити обсяг самостійної роботи - індивідуальної, групової, фронтальної, активізувати діяльність учнів під час виконання значної кількості завдань, здійснювати зворотний зв'язок.

Сучасний учитель зобов’язаний вивчати та упроваджувати інноваційні технології в освітній процес, адже вони стали невід’ємною частиною нашого життя.

«  Червень 2018  »