Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 01.11.2020, 01:54

Головна » 2014 » Лютий » 17 » 200-річчя від Дня народження Кобзаря
200-річчя від Дня народження Кобзаря

У рамках відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка 12 лютого у Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 відбувся відкритий захід «То була дивовижна зоря…» (вчителі української літератури Дубина А.В., Тимінська М.Г.).

Перед глядачами було представлено театралізоване дійство про дитинство малого Тараса, показано відеосюжет, який перегорнув сторінки життя Великого Українця. Матеріалом для літературно-музичної композиції також стали неперевершені твори Кобзаря, які виконувались учнями у супроводі бандури та фортепіано. У заході брали участь учні 1-11 класів, вчителі та адміністрація закладу. На урочистості були присутні представники Степанівської сільської ради.

Зі словами Кобзаря:

«Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…

От де, люди, наша слава,

Слава України!»

звернувся до присутніх герой Шевченківських поем козак-запорожець (учень 9 класу Іщенко Дмитро).

Трагедію становища дівчини-покритки артистично відтворила Штучка Анастасія (9 клас) яка виконувала роль Катерини із одноіменної поеми Т.Шевченка

Психологічно глибоко обіграний образ дівчини із балади «Тополя» Т.Шевченка. Цю роль виконала переможиця конкурсу «Мова наша калинова» учениця 7 класу Фурдайло Дар’я.

У виконанні гурту «Юні бандуристи» (керівник – Загниборода О.М.) прозвучали пісні на слова Кобзаря.

«Заповіт» прозвучав трьома мовами: українською, англійською, німецькою (Рудіч Владислава – 7 клас, Логвіненко Юлія – 8 клас, Тютюн М.В.)

Сцену актової зали прикрашав портрет, вишитий сім’єю Гасаненко Ганни та Катерини (8 клас), який вони разом із своєю мамою Гасаненко Н.В. готували спеціально для участі у конкурсі «Шевченкіана нашої родини».

Переглядів: 498 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2014  »