Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.03.2019, 11:40

Головна » 2019 » Лютий » 25 » День рідної мови в школі
День рідної мови в школі

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування свято вже стало традиційним, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Осторонь не залишилася і Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17. Упродовж дня відбулися різноманітні цікаві заходи, в яких активну участь взяли всі учні та вчителі школи:

• виготовлені інформаційно-пізнавальні стіннівки та великий повчальний стенд «Мова – не калька»;
  • виставка книг у бібліотеці «Наша мова калинова!»;
  • виховні години «Говоріть, хай в розмові слова веселяться!», «У країні рідної мови», тощо (1- 4 класи);
  • щоперерви, у фойє школи любителі поетичної творчості декламували поезії українських авторів про мову, про Україну, про свій народ та його нелегку долю;
  • учні 9 – 10 класів написали диктанти.

На завершення у сільській бібліотеці відбулося свято-конкурс для учнів 5 – 6 класів «Мово, рідна моя, не мовчи!».

Діти мали можливість побачити цікаву сценку про хлопчиків, що заблукали у суржиковому лісі. Команди 5 та 6 класів позмагалися у різних конкурсах: «Юні філологи», «Прислів’я», «Поетичний щоденник»… Безмежну силу слова демонстрували присутнім наймолодші читці поезій (4 клас).

Всі учасники були нагороджені солодкими призами, а найголовніше отримали величезне задоволення від свята.

Мова – запорука існування народу, нації. Разом ми переборемо всі труднощі, які переживає наша Україна, адже мова, традиції, пісні, історія – невід’ємна частина нашого життя, що є тим мостом, який поєднує минулі, сучасні та прийдешні покоління. Тому потрібно пам’ятати, що любов до своєї Батьківщини починається з любові до мови.

Переглядів: 23 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »