Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.02.2019, 00:02

Головна » 2017 » Травень » 12 » Концерт до 72-ої річниці з Дня Перемоги
Концерт до 72-ої річниці з Дня Перемоги

9 травня Степанівська ЗОШ №17, як і вся Україна, відмічала 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Кожного року концерт до Дня Перемоги відвідують не лише учні школи, їхні батьки та ветерани, а й велика кількість жителів села. Але цього разу до нас завітали й поважні гості: Миколаєнко В.В. (Херсонський міський голова), Урсуленко О.Б. (секретар міської ради), депутати міської ради Кияновський А.О., Голубенко Н.О., в.о. голови Степанівської сільської ради Парфенова А.В., настоятель Храму Трьох Святителів отець Олександр та, звичайно, почесний гість заходу - ветеран, учасник бойових дій під час Другої світової війни Татарченко Г.П.

В.о. голови Степанівської сільської ради Парфенова А.В. привітала Григорія Прокоповича з Днем Перемоги, побажала довгих і щасливих років життя та від імені сільської ради вручила матеріальну допомогу. Адже так важливо пам’ятати і підтримувати тих, хто захищав нашу Батьківщину!

Приємною несподіванкою став подарунок від Григорія Прокоповича школі – особистий баян.

Учні школи перенесли присутніх у далекий 1941-ий рік, відтворивши атмосферу початку цієї жахливої війни. Гості заходу почули душевне виконання пісень та проникливе прочитання віршів на воєнну тематику, переглянули інсценізацію з моменту життя маленького героя Кості Кравчука.

Після святкової частини учні школі здійснили урочисту ходу до пам’ятника Воїнам визволителям та жертвам фашизму у супроводі адміністрації школи, ветерана Татарченко Г.П. та отця Олександра, який освятив могилу воїнів, а учні поклали квіти на знак вшанування пам'яті загиблих.

Для нас Друга світова війна – це історія. Її повинен знати кожен, адже це історія нашої Батьківщини. І пам’ятати про те, що поруч з нами живуть ті, для кого ця історія – частина життя.

Переглядів: 425 | Додав: lenchik_petrechkiv | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2017  »