Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 06.10.2022, 14:49

Головна » 2022 » Березень » 19 » Кризовий центр
Кризовий центр

Шановні педагоги, батьки!

Кризовий центр пропонує добірку ресурсів для регуляції свого самопочуття ,  техніки самодопомоги у негативних станах, мотиваційні відеоролики, поради психологічної підтримки.

панічні атаки Завантажити

Для вчителів Завантажити

Інформаційна гігієна Завантажити

коли байдуже на небезпеку Завантажити

Як говорити з дітьми про війну Завантажити

Як стабілізувати емоційний стан Завантажити

Як говорити з родичами, які знаходяться під обстрілами Завантажити

Як підтримати людей похилого віку Завантажити

Як заспокоїти дітей Завантажити

Як допомогти підліткам пережити травматичний досвід Завантажити

що допомагає жити під час війни Завантажити

Чим зайняти дитину Завантажити

як побороти безсоння Завантажити

онлайн навчання у воєнний час Завантажити

зменшення тривожності під час війни Завантажити

Стартував проєкт психологічної підтримки  https://poruch.me/

Його запустили ЮНІСЕФ, МОН, Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнський громадський центр «Волонтер».

Це – групи психологічної підтримки для підлітків і батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи готові допомагати офлайн і онлайн, щоб досвід громадян України не залишився непереборною травмою на все життя. Онлайн-зустрічі відбуватимуться в ZOOM. Участь у групах безоплатна.

Телеграм-канал «Підтримай дитину», створений педагогами та психологами, збирає дитячі малюнки, вірші та інші результати дитячої творчості, присвячені Україні та нашим Збройним силам.

Засновники каналу просять долучатися до створення малюнків, віршів та інших доробок, а також надсилати фото, відео та тексти. Водночас педагоги звертають увагу, що такі творчі роботи мають значний терапевтичний ефект, дозволяють дітям проявити свої почуття та боротися з травматичним стресом. Всі матеріали також можна знайти на Instagram-сторінці проєкту.

"Психологична аптечка самодопомоги у негативних станах", щоб переглянути натисніть тут

Спільнота у вайбері "Психологічна підтримка " до якої ви можете долучитись за посиланням натисніть тут

База куди звертатись за психологічною підтримкою щоб переглянути натисніть тут

М’язова РЕЛАКСАЦІЯ від тривоги, панічних атак та безсоння за Джекобсоном, щоб переглянути натисніть тут