Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.11.2020, 08:03

Головна » 2020 » Листопад » 11 » Мова – надбання предків, наше багатство.
Мова – надбання предків, наше багатство.

Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – в День української писемності та мови.

Традиційно в Степанівській ЗОШ І-ІІІст. № 17  відбувається низка заходів, приурочених до цього свята.

Вранці всю шкільну родину в фойє зустрічала фотозона прикрашена цікавинками української мови, а також книжкова виставка «До рідного слова торкаюсь душею».

Класні керівники провели виховні години «Мова – це диво, з нею людина розумна й щаслива», на яких познайомили дітей з історією свята, його значимістю.

У сільській бібліотеці для 7 класу цікаво пройшла мовознавча гра «Ну, що б, здавалося, слова…? А серце б’ється, ожива, як їх почує». Учні спілкувалися, демонстрували вміння володіти українським словом: складали прислів’я, добирали афоризми.

Найкращі мовознавці школи взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. Дітям було цікаво перевірити свої знання та вміння володіти рідним словом.

Учні старших класів та вчителі продемонстрували духовний зв’язок з народом України, написавши Всеукраїнський радіодиктант.

Родзинкою святкування став флешмоб «Мова моя калинова» для учнів 5-7 класів.

Весь день був наповнений любов’ю до рідного слова.
Бережімо і плекаймо рідну мову, адже саме вона є джерелом народної пам’яті, що з’єднує минулі та прийдешні покоління, безцінною спадщиною, яка бережливо передається з роду в рід.

Як сказав поет Борис Олійник: «І тільки Слово береже в основі безсмертя української душі!»

Заходи підготували: педагог-організатор Забавська Ю.С., бібліотекар Олійникова М.В.,Барчукова С.О., Дяченко С.О., вчитель української мови та літератури Дубина А.В..

Переглядів: 11 | Додав: yszabavskaya | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2020  »