Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 11.12.2017, 14:27

Головна » 2017 » Квітень » 6 » Обласний фестиваль виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко"
Обласний фестиваль виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко"

23 березня 2017 року у залі Херсонського музичного училища  відбувся Гала-концерт лауреатів ІІІ обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Основне завдання цього унікального, єдиного в Україні заходу, – популяризація та презентація творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу.

До участі у Фестивалі були запрошені жителі Херсонської області  віком від 12 років, які презентують твори Ліни Костенко або авторські роботи за мотивами творчості поетеси у категоріях «читці», «вокалісти», «автори» власних віршів та «художники-ілюстратори».

Учні нашої школи, а саме:  дует «Зорі» (Тимінська Вікторія  та Бабяр Олександра) представили виступ музичного твору «Вечірнє сонце» гурту BRUTTO на вірші Ліни Костенко.

У категорії «художники» учениця 8 класу Жовко Ірина представила ілюстрацію до твору поетеси «Соловейко застудився»

А учень 9 класу Метела Данило презентував художню роботу до історичного роману «Берестечко»:

Кожен номінант нагороджений дипломом учасника ІІІ обласного етапу фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» за вагомий внесок у популяризацію української поезії, виявлену майстерність у художній інтерпретації поетичної творчості Ліни Костенко у категоріях «вокал» - дует «Зорі», «художники-ілюстратори» - Жовко Ірина та Метела Данило.

Переглядів: 85 | Додав: lenchik_petrechkiv | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »