Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 30.10.2020, 20:21

Головна » 2020 » Серпень » 31 » Організація освітнього процесу
Організація освітнього процесу

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в   Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів       №17  Херсонської міської ради в період карантину у зв'язку з       поширенням коронавірусу.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020-2021 навчальному році Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 здійснює свою діяльність з урахуванням тимчасових рекомендацій МОЗ України, затверджених Постановою від 22.08.2020 №50, та листа  МОН України від 05.08.2020 № 1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Підготовчі заходи щодо відновлення освітнього процесу

Виконавці

Термін виконання

1.

Скласти й затвердити наказом  інструкції:

• з охорони праці під час роботи в закладі освіти в умовах карантину;
  • з охорони праці під час дистанційної (надомної) роботи в умовах карантину;
  • з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час карантину;
  • з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу про дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

До 24.08.2020

1.

Завершити ремонтні та профілактичні роботи, здійснити прибирання усіх навчальних приміщень та прилеглої території закладу (дезінфекція поверхонь, перевірка вікон щодо забезпечення наскрізного та кутового провітрювання; відкриття та дезінфікування жалюзійних решіток на отворах вентиляційної системи, тощо)

Завідувач господарства, прибиральники службових приміщень

1.

Проінформувати учасників освітнього процесу про правила організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти та перебування в ньому в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (СОVID-19).

1.

Розмістити інформацію  (плакати/ банери) про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.

Медична сестра

1.

Організувати на вході до всіх приміщень закладу місця для обробки рук антисептичними засобами. Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про правила та необхідність дезінфекції рук: (банер, наклейка, тощо).

Медична сестра

Медична сестра, завідувач господарства

1.

Розробити алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти та працівників закладу

1.

Провести інструктажі з безпеки життєдіяльності для учасників освітнього процесу з питання запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів, навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації.

28.08.2020

1.

Провести роз'яснювальну роботу з батьками здобувачів освіти щодо необхідності впровадження в закладі освіти обмежувальних заходів стосовно відвідування закладу освіти сторонніми особами (дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв'язку).

ЗДВР,

класні керівники

1.

Запропонувати батькам учнів, які належать до категорій, яким не рекомендовано перебування в закладах освіти (особам із хронічними легеневими хворобами; особам, які мають розлади імунної системи; особам із захворюванням на цукровий діабет тощо), продовжити навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхнього захисту та безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, екстернатна, сімейна (домашня) або дистанційна форми здобуття освіти)