Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 30.10.2020, 20:18

Виконавці

Термін виконання

1.

Вносити зміни до термінів проведення канікул, початку та завершення навчальних семестрів, з урахуванням епідеміологічної ситуації

1.

Уникати організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшити кількість комунікаційних вправ, групових ігор, що передбачають тактильний контакт, проводити ранкові зустрічі із дотриманням соціальної дистанції тощо

Учителі, керівники гуртків

1.

У розкладі занять при можливості передбачити визначення різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів, по можливості максимальне використання технології змішаного навчання

ЗДНВР

1.

Забезпечити раціональне використання запасних виходів із закладу, виокремлення зон переміщення для різних вікових категорій здобувачів освіти (Додаток )

1.

Усі працівники закладу повинні мати  засоби індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи,  на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну - безпосередньо на робочому місці, дотримуватися правил використання індивідуальних засобів захисту

Працівники закладу

1.

Допускати до роботи персонал закладу за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром. Працівники із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла понад 37.2 С не допускаються на робоче місце.

Здобувачі освіти допускаються в масках.

Забороняється допуск до закладу батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.

Медична сестра

1.

Перед початком занять проводити опитування здобувачів освіти  щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. Регулярно комунікувати з батьками учнів для з’ясування стану здоров'я учнів

Учителі, класні керівники, керівники гуртків

1.

У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби діяти згідно із затвердженими алгоритмами

Сестра медична, класні керівники

1.

Здійснювати регулярний моніторинг та аналіз відвідування занять учнями з метою раннього виявлення збільшення захворюваності та інформування служби громадського здоров'я у випадку різкого збільшення

Сестра медична, класні керівники

1.

Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях.

1.

Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

1.

Уникати масових скупчень, обмежити проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях (окрім заходів, необхідних для забезпечення функціонування закладів освіти - проведення педагогічних рад, конференцій трудового колективу тощо)

Адміністрація, вчителі, бібліотекар

1.

Рухатися по закладу згідно з маршрутами й графіком руху

1.

З метою забезпечення соціальної дистанції під час навчання використовувати великі приміщення (зокрема, актову й спортивну зали), за сприятливих погодних умов забезпечувати проведення занять з окремих предметів просто неба; проводити навчальні заняття з окремих предметів або в окремі навчальні дні у підгрупах, використовуючи технології змішаного навчання.

Учителі, керівники гуртків, бібліотекар

1.

У санітарних кімнатах забезпечити наявність рідкого мила, антисептичних засобів для рук та паперових рушників (або електросушарок для рук).

Використання багаторазових рушників заборонено.

Завідувач господарства

1.

Після кожного навчального заняття проводити провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.

Учителі , керівники гуртків

1.

Після проведення занять у кінці робочого дня проводити очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).

Прибиральники службових приміщень

Переглядів: 31 | Додав: misskoltik | Рейтинг: 0.0/0