Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.03.2019, 11:22

Головна » 2019 » Лютий » 17 » Під знаком Купідона
Під знаком Купідона

Кохання — то найкраще почуття!

Воно без меж, воно безкрає!

З любові починається життя

Вона усе найкраще починає!

День Святого Валентина або День всіх закоханих — найромантичніше свято. Його відзначають 14 лютого в багатьох країнах світу. Закохані та і просто друзі дарують один одному квіти, валентинки, подарунки.

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже "Скринька кохання" була переповнена валентинками. Учнівським самоврядуванням було проведено виставку робіт та плакатів, де учні взяли активну участь та розважальну програму.
     В цей святковий день вСтепанівській ЗОШ № 17 відбулася конкурсно–розважальна програма «Під знаком Купідона». Все навколо налаштовувало на романтичні, приємні роздуми і почуття. Це і художні декорації в червоно–білих кольорах, безліч сердечок, що вражають серця закоханих, романтична музика.

Ведучі свята — Бублик Анастасія і Дубина Едуард майстерно і професійно виконували свою роботу з конкурсантами, глядачами і журі.

Конкурсанти з перших хвилин зачарували глядачів і членів журі своєю безпосередністю, талантом, старанністю і позитивом. Цікаві конкурси, веселі забави, танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.

Непомітно промайнув час. Проведені всі конкурси і журі оголосили результати. Переможцями конкурсу стала пара №2, яка набрала найбільшу кількість балів — це Олійник Єлизавета  та Цесько Захар  7 клас.

По закінченню свята — церемонія нагородження. Для всіх учасників було вручено грамоти за певними номінаціями.

Сподіваємось, що яскраві враження і приємні радісні відчуття отримали і учасники свята, і глядачі.

Переглядів: 20 | Додав: yszabavskaya | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »