Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.11.2020, 06:57

Головна » 2020 » Жовтень » 22 » Посвята в п'ятикласники
Посвята в п'ятикласники

«Тепер ми дорослі!!!»

Яскравим та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 21 жовтня 2020 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У школі відбулася Посвята в п’ятикласники. Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас продемонстрував свої таланти, показав згуртованість, дружні відносини. Для учнів підготували такі конкурси для: «Презентація!», «Юні поети», «Знавці казок»  тд. Конкурси  засвідчили, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні, незрівнянні, неординарні та багатогранні.                                                                                           Однак, щоб зарахувати у шкільну родину, учні склали урочисту присягу п’ятикласника!

Вступаючи в ряди учнів середньої  школи, перед обличчям своїх товаришів урочисто клянуся:

1)  Біля дошки стояти, як кращий воротар, не пропускаючи повз вуха жодного питання, навіть найважчого і підступного. (КЛЯНЕМОСЯ)

2)  Не доводити вчителів до температури кипіння – 100 градусів. КЛЯНЕМОСЯ

3)  Бути швидкими і стрімкими, але не перевищувати швидкість 60 км\год при пересуванні шкільними коридорами! КЛЯНЕМОСЯ

4)  Витягати із учителів не жили, вичавлювати не піт, а міцні й точні знання й навички. КЛЯНЕМОСЯ

5)  Плавати на "добре" і "відмінно" у морі знань, поринаючи до самої глибини. КЛЯНЕМОСЯ

6)  Бути гідними своїх учителів! Клянемося! Клянемося! Клянемося!

7) Рости достойними громадянами країни, ім`я якій Україна! Клянемось!

8) Клянемося навчатися на високому рівні, щоб нами пишалися Клянемось!

9)Клянемось бути гідними звання п’ятикласника. Клянемось! Клянемось! Клянемось!

Переглядів: 38 | Додав: misskoltik | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2020  »