Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.11.2021, 18:20

Головна » 2021 » Жовтень » 24 » Психологічна служба. Поради психолога під час дистанційного навчання.
Психологічна служба. Поради психолога під час дистанційного навчання.

Поради психолога під час дистанційного навчання

​​​​​​

• Діти зараз більше, ніж зазвичай, потребують батьківської підтримки, очікують від батьків  допомоги.
  •  Ідеально, якщо батьки намагаються бути в контакті зі станом дитини і її почуттям
  • Складіть разом з дитиною чіткий розклад (підйом та відхід до сну, навчальний час, відпочинок, прийом їжі тощо) та дотримуйтеся його.
  • Організуйте робочу зону для навчання, де дитину не будуть відволікати.
  • Не забувайте, що дистанційний урок – це також урок, тому учень повинен мати відповідний зовнішній вигляд. Ця умова важлива насамперед для розуміння учня серйозності процесу навчання.
  • Заохочуйте дитину до спілкування з однокласниками онлайн – це підтримає єдність класу та мотивуватиме до навчання.
  • Не переносьте свої тривоги та страхи на дитину. Діти швидше адаптуються до нових умов, тому вам не варто постійно говорити їм про свої переживання.
  • Помічайте успіхи дитини та правильно мотивуйте її. Дистанційне навчання буде ефективним лише у випадку чіткої мотивації, а не змушування.
  • Не намагайтеся замінити дитині вчителя, ви – батьки і маєте відповідати лише цій ролі. У випадку незрозумілих питань щодо уроку, звертайтеся за допомогою до педагога.
  • Оскільки дитина постійно вдома, її енергія та запал не використовуються, тому можуть виникнути проблеми у спілкування. Заохочуйте дитину до спільної діяльності, як господарської, так і ігрової.

Молодші школярі, крім того, на початку онлайн-навчання потребують значної допомоги від дорослих. Батькам, можливо, буде потрібно допомогти дитині увімкнути пристрій, увійти в додаток, прочитати інструкції, натиснути в потрібному місці, ввести відповіді тощо.

Однак пам’ятайте: чим старшою є дитина, тим більше вона має займатися самостійно.

З сьомого- восьмого класу варто підключатися до його занять лише за потреби.

Підлітки цілком здатні самостійно опановувати матеріал, здавати тести та організовувати своє навчання. Тож створіть дитині такі умови, в яких вона буде відчувати свою відповідальність за навчання.

Переглядів: 33 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2021  »