Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.11.2021, 19:01

ADMIN
Головна » 2021 » Жовтень » 21 » Психолого- педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі".

21 жовтня 2021 року в школі відбувся психолого- педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі".

Метою консиліуму було об’єднання зусиль усіх учасників освітнього процесу, зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку п’ятикласників, координація спільних дій щодо успішного навчання, повноцінного розвитку учнів та подолання їх дезадаптації

Заступник директора з навчально- виховної роботи Колтик С. О. наголосила на важливості теми консиліуму та звернулася до колег з рекомендаціями щодо  роботи з дезадаптованими дітьми.

На підставі моніторингових досліджень, підсумків спостережень за пізнавальною активністю учнів та вивчення їх індивідуальних особливостей практичним психологом школи Харчук С. О. було проаналізовано рівень шкільної тривожності дітей, наявні форми агресії учнів, вивчено міжособистісні та міжгрупові відносини у класному колективі, також було проведено оцінку рівня шкільної адаптації. Учителям було надано загальні рекомендації психолога щодо взаємодії з класним колективом та індивідуальні рекомендації щодо співпраці з окремими учнями.

З окремою промовою виступила класний керівник 5 класу Кондратьєва О. А., яка докладно ознайомила присутніх з психолого- педагогічною характеристикою класу, звернула увагу на труднощі, які виникли у роботі з дітьми.

Під час зібрання була створена динамічна група, яка працювала, використовуючи  інтерактивні форми, в  атмосфері співпраці, дружнього колегіального спілкування. На консиліумі відбувся обмін досвідом та вироблені спільні рекомендації, які дозволять п`ятикласникам пережити складний процес адаптації, пов`язаний з новими умовами навчання, вимогами вчителів, навчальним навантаженням, і найголовніше - сприятиме збереженню здоров`я та емоційного благополуччя учнів.

Переглядів: 32 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2021  »