Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 13.08.2022, 22:49

Головна » 2022 » Січень » 23 » ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкових класів  зі СМІШАРИКАМИ  з 20 по 24 грудня  2021року.

Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Під час проведення конкурсів, міні-вікторин, інтелектуальних шоу відбуваються перші самостійні відкриття дитини. Нехай вони навіть невеличкі, і, на перший погляд, незначні, та в них – паростки майбутнього інтересу до науки, до навчання. Реалізовані  дитячі можливості стимулюють інтерес до пізнання нового. «СМІШАРИКОВИЙ  БАРВОГРАЙ"

Розпочався тиждень з «Великих відкриттів», в ході досліду маленькі винахідники зробили висновок, що Сонце впливає на неживу природу й стан погоди. Також вели спостереження за єдиним природнім джерелом світла й тепла на Землі-це є Сонце.

Хвилинка Смішариків «Великі відкриття маленьких дослідників»: перегляд та обговорення  повчального мультфільму «Смішарики».

День природи: віртуальна подорож у цікавий світ природи. Діти відправились у віртуальну подорож по рідному краю, переглянули відео, повторили правила поведінки в природі. Учням цікаво було відгадувати загадки та виконувати завдання від Мудрої Сови. Подорож допомогла більше дізнатись про природу рідного краю та замислитись над тим, що треба берегти цю красу.

День казки : перегляд, вікторини, вернісаж малюнків. У чарівний світ казок дитина потрапляє в ранньому віці. З казки починається знайомство зі світом літератури. Слухаючи казки, діти вчаться розуміти вчинки казкових героїв, намагаються наслідувати хорошим героям. Казка – це душа народу. Казка – це чародійство , здійснення потаємних мрій та бажань. Для дітей проводився конкурс малюнків «Моя улюблена казка», у ній діти відобразили свої таємні мрії.

День умілих ручок. Різні заходи, що проводилися  в межах предметного дня, давали можливість кожному учневі більшою мірою пізнати себе, самоствердитись в своїх очах та в очах друзів, сприяли розвиткові ініціативи.

День руханки і танцю. Щоб зробити дитину розумною і розсудливою, зробіть її міцною і здоровою. Хай вона бігає, стрибає, пустує, грає і діє, перебуває в безперервному русі. (Ж.-Ж. Руссо)

Доведено, що під впливом фізичних вправ і ігор діти швидше і краще ростуть. Під час уроків проводяться фізкультпаузи. Діти з задоволенням рухаються, танцюють. Руханки допомагають зняти напруження, відпочити та отримати

позитивний настрій.
Заключний день тижня був присвячений руханкам.

Дітям дуже подобається на перерві та на уроках робити руханки та танцювати.

Всі отримали  задоволення і гарний  настрій.

Переглядів: 58 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2022  »