Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.10.2018, 15:28

Головна » 2017 » Квітень » 24 » Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Традиційно в Україні навесні  проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання, проведення якого – чудова нагода для популяризації серед дітей читання книги і бібліотеки – як скарбниці знань.

У шкільній бібліотеці нашої школи впродовж весняних канікул (27.03.20017 – 31.03.2017) тиждень проходив під гаслом «Ми читаємо завзято - а читання нам це свято». Кожен день мав свою унікальну назву та був насичений цікавими заходами.

27 березня відбулося свято відкриття Тижня: «На гостини до бібліотеки», яке дало своєрідний старт різноплановим бібліотечним заходам. До бібліотеки завітали учні школи та їх батьки.

Було проведено екскурсію бібліотекою, діти дізналися про  історію започаткування тижня читання, про історію створення книги, про найбільші, найменші, найцікавіші, незвичайної форми книжки.

Для гостей було презентовано книжкову  виставку та відео «Книги ювіляри - -2017 року»

Переглянули віртуальну мандрівку «Топ найнезвичайніших бібліотек світу»

Відбулася акція «Приведи друга до бібліотек» під час якої активні користувачі залучали до бібліотеки і своїх ровесників з інших шкіл.

Другий день (28 березня) був присвячений казці. Юні читачі брали активну участь у ігровому шоу «Літературний фуршет», відгадували загадки, впізнавали героїв за книжковими ілюстраціями та дитячими піснями.

Презентовано огляд книг «Піраміда українських народних казок та казок світу».

Відбулася акція  « Намалюй малюнок до улюбленої казки» .  Було запропоновано намалювати героїв своїх улюблених казок. Діти з задоволенням взяли активну участь у акції.

Патріотизм  починається з малого – з любові до місця, де ти народився, де ти живеш, з любові до своїх батьків, до свої історії, та рідної мови. Тому в рамках Тижня дитячого читання один день приурочено темі краєзнавства. Протягом дня в стінах бібліотеки проходили такі заходи: краєзнавча парасолька «Зелене диво Херсонщини» для учнів 1-3 класів,  «Патріотична панорама» для учнів 4-5 класів. Гра – улюблене заняття для дітей. Учні граючись, краще запам’ятовують і відкривають свої знання.

Гостям було запропоновано переглянути книжковий вернісаж, який мав назву «Херсоне мій пишаюся тобою»:

Діти дізналися багато нового про Херсонщину, її природу, пам'ятники, символіку.

Протягом тижня юні користувачі бібліотеки натхненно демонстрували свої таланти та захоплення. Так учениця 6 класу Кузьміч Діана підготували  презентацію-відгук про прочитану книгу «Загадка старого клоуна» Всеволода Нестайко,

учениця 7 класу Шрам Марія презентувала свою улюблену книжку «Одиниця з обманом»

Діти показали свої вміння стисло  й аргументовано висловлюватись про прочитане, за що будуть нагороджені дипломами.

Заключним етапом тижня стало підбиття підсумків усіх конкурсів, нагородження переможців, та заохочення тих, хто прийшов до бібліотеки вперше. Найактивнішими стали: Запорожцева Валерія, Запорожцева Катерина, Теретьєва Єлизавета, Терентьєва Софія, Лисенко Стелла, Радуль Максим. Діти  будуть відзначені грамотами за активну участь, за спритність та ерудованість у літературних конкурсах та вікторинах.

Заходи, проведені у рамках тижня дитячого читання, принесли учасникам багато позитивних вражень, додали знань, а бібліотеці – нових користувачів.

Минуло  свято, але не закінчилася зустріч з цікавими і улюбленими книгами. Двері бібліотеки відчинені для кожного, хто любить книгу і читання. Адже книжки, прочитані в дитинстві, часто запам’ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток, на світосприйняття, виробляють певні норми поведінки школяра. Ось чому важливо правильно організувати дитяче читання, спрямувати його так, щоб дитина не розгубилася у книжковому морі, щоб до її рук потрапили найнеобхідніші твори, щоб спілкування з книгою стало звичним, щоденним і приємним заняттям. А сприяють цьому саме такі заходи як Всеукраїнський  Тиждень дитячого читання.

Ми говоримо всім Ласкаво просимо в шкільну бібліотеку.

Переглядів: 189 | Додав: lenchik_petrechkiv | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »