Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.02.2019, 18:33

Головна » 2018 » Січень » 18 » Всеукраїнський Тиждень права.
Всеукраїнський Тиждень права.

З метою формування соціальної компетентності учнів, виховання людини, здатної діяти в соціумі з урахуванням позицій інших людей у грудні місяці у школі відбувся Всеукраїнський Тиждень права. Він був проведений у тісній співпраці зі шкільним самоврядуванням на чолі з педагогом-організатором Забавською Ю.С.,та правознавцями шкільного гуртка "Феміда" на чолі з керівником Волосевич І.І.

У рамках тижня відбулися наступні заходи:

Класними керівниками 1-11 класів проведено Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

Педагогом-організатором здійснено виставку дитячих малюнків та стіннівок "Знати сьогодні,щоб жити завтра", серед учнів 1-8 класів. Хочеться відмітити роботи таких учнів:Захарчук Софія, Максимов Віктор, Кроітор Ельдар, Хандій Микола, Кузьмін Артур, Запорожцева Катерина, Бабяр Валентина, Степанченко Микита - учні 7 класу ( кл.кер. Вакало С.Л.), учні 5 класу Лисенко Стелла,Кужільний Олександр(кл.кер.Павлик Ю.О.), Цесько Захар (кл.кер.Дубина А.В.)

• Активну участь прийняла шкільний бібліотекар Радуль Н.М. У холлі першого поверху було організовано тематичний стенд. У приміщенні бібліотеки організовано перегляд літератури, документів, фотоматеріалів з даної теми.
  •
  • В рамках Всеукраїнського Дня Самоврядування у школі було проведено день шкільного самоврядування. Шкільний парламент виконував обов'язки адміністрації, а найактивніші учні проводили уроки і поставилися до виконання нових доручень дуже відповідально.
  •
  • Юні правознавці з гуртка «Феміда»( Коваль Яна (10 кл), Копельчак Олена (10кл), Дворецька Валерія (10 кл),Дубина Едуард (10 кл) підготували презентацію про історію прав людини. Учні 7 класу Максимов Віктор, Кроітор Ельдар, Кузьмін Артур, Степанченко Євген відтворили правові ситуації.
  • Співпраця гуртка та парламенту дала свої плоди – було створенно буклет-пам’ятка для учнів «Права та обов’язки дитини».
Переглядів: 175 | Додав: radulnad81 | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2018  »