Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 11.12.2017, 14:32

Головна » 2017 » Січень » 24 » Звіт по тижню початкової школи «Подорож до країни Знань»
Звіт по тижню початкової школи «Подорож до країни Знань»

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільшдієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

У цьому навчальному роц івін проходив з10 по 13 . У нашій школі він проходив піддевізом:

«Знати, мислити,

Вміти, діяти…»

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом для дітей.

Кожен день проходив під певним гаслом:

Вівторок – відкриття тижня. Лінійка.

«День Математики» (Математика – цариця наук)

Середа – «День Літературного читання» (Казковий світ)

Четвер – «День Природознавства» (Буду я природі другом)

Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення тижня

У День Математики вчителями були проведені такі звходи:

1.                Математична гра «КВК» - 1-А клас Шульжик О.В.

1-Б  клас Войнова Т.І.

2.                Гра «Розумники та розумниці» 2 клас Кора Г.М.

3.                Математичний потяг 3 клас Петровець М.Ю.

4.                Математичний крос 4-А клас Решетнікова Г.О.

4-Б клас Кіріяк К.С.

Учні розв’язували цікаві задачі на кмітливість, виконували завдання на картках, працювали з геометричним матеріалом, відгадували різні математичні загадки, розвиваючи при цьому логічне мислення. Як завжди учні зробили невеличкий перерив між виконуючими завданнями та провели веселу фізкультхвилинку.

Урок дув дуже цікавим та пізнавальним, учням дуже сподобався.

Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках уславлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості. Вона посідає важливе місце і у громадянському вихованні.

Саме тому в рамках тижня були проведені такі заходи:

1.                Конкурс малюнків «У світі казки» 1-А клас Шульжик О.В.

1-Б  клас Войнова Т.І.

2.                Гра-вікторина за казками               2 клас Кора Г.М.

3.                Вікторина «Сторінками українських народних казок»3 клас Петровець М.Ю.

4                 Літературна вікторина«У казки на гостинах» 4-А клас Решетнікова Г.О.

5.                Літературна вікторина  4-Б клас Кіріяк К.С.

Під час цих заходів діти розширили знання про казки, удосконалювали вміння працювати в групах, розвивали творчу уяву, фантазію, були маленькими художниками.

Учні 1 класу з великим задоволенням прийняли участь у конкурсі малюнків до улюблених казок «У світі казки».

Переможцями цього конкурсу стали:

Учні 1-А класу: Жовко О., Радченко М., Кривущенко Я., Сложинська А.

Учні 1-Б класу: Спотар А. (1-Б), Краснощоков Д., Требушний О., Парфенова Є.

Передостанній день – День Природознавства увібрав в себе такі заходи:

1.Годівничка для птахів                  1-А клас Шульжик О.В.

1-Б  клас Войнова Т.І.

2.Виховне заняття «Ми і домашні тварини» вихователь ГПД Довганюк Т.В.

3.Конкурс малюнків «Земля потребує допомоги»   2 клас Кора Г.М.

4.«Подорож стежками царства живої природи»  3 класПетровець М.Ю.

5.Урок змагання з природознавства   4-А клас Решетнікова Г.О.

6.«Цікавий світ навколо нас» 4-Б клас Кіріяк К.С.

Під час проведення заходів вчителі виховували в учнів естетичне ставлення до навколишнього світу, любов до природи та бажання охороняти її. Діти перевіряли свої знання на вікторинах та іграх, відгадували загадки, розгадували ребуси.

Учні другого класи прийняли участь у конкурсі малюнків «Земля потребує допомоги». Переможцем конкурсу став Комановський М.

Учні 1 класів виготовляли годівнички для птахів «  Допоможи птахам узимку». Учні 1-А та 1-Б класів виявилися дуже активними та творчими дітьми. Всього прийняло участь 30 учнів.

Найактивнішими учнями протягом тижня були:

Учні 1-А класу - Бережанська В., Науменко Д., Єрмакова А., Вейдовська Н., Томенчук А.;

Учні 1-Б класу активно приймал участь весь клас;

Учні 2 класу – Гончаров О., Гельман М., Дудкіна В., Куцевол Д., Воблікова А., Прокопович І., Пристінська В.;

Учні 3 класу – Олійникова К., Тимошенко А., Войнов Р., Терентьєва С., Запорожцева В., Бублик М., Скакун С., Кузьмич Д.;

Учні 4-А класу – Воблікова Д., Терентьєва Є., Оловяннікова Г., Ковеленов Я., Поровознік Д.;

Учні 4-Б класу – Ганчев С., Зоріна А., Кубак Н., Гнатишена А., Лисенко С., Шибаєв Р., Жалдак В..

Тиждень завершився урочистою лінійкою «Закриття тижня початкових класів», де підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам та вручені грамоти переможцям.

Протягом тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а вчителі та батьки, будуть їм у цьому допомагати

Переглядів: 217 | Додав: petrovecmarina16 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »